Amango Home Brand 5

  • Wi-Fi
  • 24ωρη υποδοχή
  • Μπαρ/ Lounge
  • Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων
  • Κλιματισμός

Το χόστελ Amango Home Brand 5 Πόλη Χο Τσι Μινχ απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Καλών Τεχνών και προσφέρει αυτοκίνητα προς ενοικίαση.

Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν πιάτα βιετναμέζικης κουζίνας στο Cuc Gach Quan, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 500 μέτρων.

Το χόστελ επίσης απέχει 800 μέτρα από την Παγόδα του Αυτοκράτορα Jade. Δημοφιλείς θρησκευτικοί χώροι στην περιοχή περιλαμβάνουν την Παναγία της Σαϊγκόν, που απέχει περίπου 1 χλμ. από αυτό το χόστελ. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Hoa Hung βρίσκεται σε απόσταση περίπου 20 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Amango Home Brand 5 Πόλη Χο Τσι Μινχ
Amango Village
Τιμή μόνο για κινητά

Amango Village

9.5
Εξαιρετικό 4 σχόλια
450 μ από το κατάλυμα
Shimmer The Beauty
Τιμή μόνο για κινητά

Shimmer The Beauty

543 μ από το κατάλυμα
USD 26 USD 23
ανά νύχτα
Nap Hostel Saigon
Τιμή μόνο για κινητά

Nap Hostel Saigon

8.7
Έξοχο 146 σχόλια
562 μ από το κατάλυμα
USD 11 USD 10
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη υποδοχή
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Δωμάτιο με θυρίδες
    • Υπηρεσίες καθαριότητας
    • Ενοικίαση αυτοκινήτου
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Στεγνοκαθαριστήριο

    Γεύματα

    • Μπαρ/ Lounge

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Επιχειρηματικές παροχές

    • Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων
    • Φαξ/φωτοτυπικό

    Αναψυχή

    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Design

    • Κουρτίνες

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:00
    Check-out: από 11:00 έως 12:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποιες είναι οι ώρες της άφιξης/αναχώρησης από/σε αυτό το άνετο χόστελ Amango Home Brand 5;
      Οι πελάτες του αυτό το άνετο χόστελ Amango Home Brand 5 παρακαλούνται να έρθουν στις 23:00 και να αναχωρήσουν μέχρι τις 12:00.
    • Πόσο κάνει η διαμονή στο χόστελ Amango Home Brand 5;
      Το κόστος διαμονής στο χόστελ Amango Home Brand 5 αποτελεί 7$.
    • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται σε αυτό το άνετο χόστελ Amango Home Brand 5;
      Αυτό το άνετο χόστελ Amango Home Brand 5 δέχεται μόνο:
      • Visa
      • MasterCard

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Amango Home Brand 5 Πόλη Χο Τσι Μινχ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο